HARMONOGRAM PRACY GOK-u


Wtorki,piątki -gry planszowe i zręcznościowe     
Środy -zajęcia plastyczne

       
PRZEPRASZAMY STRONA W PRZEBUDOWIE


                                                      LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ


19 04 2017 Młodzież z Gimnazjum im.prof.Stefana Pieńkowskiego w Piątku w ramach Projektu ''Lokomotywą po wiedzę'' wzięła udział w warsztatach ze scenografii ekologicznej w Instytucie Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej .Wykład i warsztaty poprowadziła p. dr Joanna Matuszewska .Na warsztatach powstały elementy scenografii , które zostaną wykorzystane do przedstawienia realizowanego w ramach projektu .

                                                            

                                                          OGŁOSZENIE

17.03. 2017 r. ,godz 16:oo ,sala :Gminny Ośrodek Kultury w Piątku

Gminny Ośrodek Kultury w Piątku ,Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne '' Ja-Ty-My '' oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zapraszają do udziału w spotkaniu mającym na celu zawiązywanie partnerstw ukierunkowanych na wspólne rozwiązywanie lokalnych problemów.

W trakcie spotkania wspólnie :
- określimy problemy i wyzwania lokalnego środowiska
- zaprezentujemy ciekawe przykłady rozwiązań i wspólnych działań
- określimy płaszczyzny współpracy
- określimy plan działań w ramach tworzenia partnerstw

Na spotkanie zapraszamy :
- przedstawicieli samorządu terytorialnego
- organizacje pozarządowe
- lokalnych przedsiębiorców
- oraz wszystkie osoby chętne do wspólnego działania na rzecz społeczności lokalnej

                                    SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!
               
 

''LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ''


           23 03 2017 w ramach projektu ''Lokomotywą po wiedzę'' Gminnym Ośrodku Kultury w Piątku odbyły się warsztaty ekologiczne. Młodzież z Gimnazjum im.prof.Stefana Pieńkowskiego w Piątku wysłuchała wykładu o naszej planecie poprowadzonego przez p.Dariusza Matusiaka z Ośrodka Twórczych Diałań Edukacyjnych. Drugą część - warsztaty plastyczne poprowadziła p.Danuta Nowak (Rozwój Szkolenia Coaching). Na warsztatach plastycznych młodzież wykonała maski zwierząt z materiałów ekologicznych.                           
            

           27 03 2017 młodzież z Gimnazjum im.prof.Stefana Pieńkowskiego w Piątku w ramach projektu "Lokomotywą po wiedzę'' odwiedziła Akademię Sztuk Pięknych im. Wł.Strzemińskiego w Łodzi oraz Łódzki Dom Kultury. Podczas pobytu na ASP w kinie 3D obejrzeliśmy film ''Paleta barw'',odwiedziliśmy bibliotekę oraz Galerię Sztuki. W Centrum Promocji Mody mieliśmy niepowtarzalną okazję przejść się po prawdziwym wybiegu dla modelek.Następnie udaliśmy się do Łódzkiego Domu Kultury gdzie wzięliśmy udział w warsztatach projektowania kostiumów poprowadzonych przez p.dr hab.Ewę Bloom Kwiatkowską. Pod okiem p.Ewy młodzież stworzyła wstępne projekty kostiumów do przedstawienia realizowanego w ramach projektu ''LOKOMOTYWĄ PO WIEDZĘ''.
  

XXIV MIĘDZYPRZEDSZKOLNY FESTIWAL TEATRALNY 2017

28-29 03 2017 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku odbył się XIV Międzyprzedszkolny Festiwal Teatralny współorganizowany przez Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku i GOK w Piątku. W pierwszym dniu festiwalu odwiedziły nas przedszkola z Czernikowa , Góry św. Małgorzaty i Sług. Drugiego dnia występ dały dzieci z trzech przedszkoli z Łęczycy i z dwóch przedszkoli z Łodzi. Poziom występów był bardzo wysoki ,kostiumy piękne a choreografia profesjonalna. Dziękujemy za wspaniałe wrażenia i zapraszamy za rok :)

                      OGŁOSZENIE OGŁOSZENIE OGŁOSZENIE OGŁOSZENIE


05 04 2017 godz.17:00 w sali GOK w Piątku odbędą się Warsztaty Wielkanoce . Aktywne Panie z Pokrzywnicy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Piątku zapraszają do przygotowania wielkanocnych stroików z materiałów ekologicznych. Warsztaty poprowadzą p. Barbara Adamiak i p.Malwina Gołek. GOK zapewnia materiały do przygotowania stroików . Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do twórczego spędzenia czasu.
                                                   
                                      ZAPRASZAMY NA WARSZTATY PLASTYCZNE


12 04 2017r. godz 16:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku odbędą się warsztaty plastyczne. Artystka ludowa z Istebnej nauczy nas jak tworzyć kwiaty z krepiny. Gminny Ośrodek Kultury zapewnia wszystkie potrzebne materiały. Wstęp bezpłatny . Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do zdobycia nowych umiejętności i miłego spędzenia czasu.